Reklama

Bon soir mademoiselle Paris

Petr Janda
06.02.2024 01:21
Bon soir mademoiselle Paris
Spustit lekci

Vstoupit do kurzu

V rámci kurzu “Hra na kytaru s Petrem Jandou” nás čeká lekce s názvem “Bon soir mademoiselle Paris”. Petr Janda nám zde představí svoji píseň, kterou původně napsal v E moll, ale nyní ji zahraje v D moll. Navíc nám ukáže, jak hrát B Durové akordy.

Tento kurz je veden samotným Petrem Jandou, zkušeným hudebním skladatelem, zpěvákem, kytaristou a frontmanem skupiny Olympic. Petr Janda se s námi podělí o své znalosti a naučí nás hrát na kytaru jako opravdový mistr. V rámci kurzu se naučíme hrát akordy jinak, než se učí ve škole, což nám umožní vytvořit bohatší melodii.

Petr Janda vyučoval několik let na Konzervatoři Jaroslava Ježka a má tak bohaté zkušenosti s předáváním svých znalostí. Kurz je vhodný pro mírně pokročilé a pokročilé hráče, ale i začátečníci se zde mohou hodně naučit. Jediným předpokladem je znalost základních akordů.

V rámci kurzu se naučíme, jak vybrat správné struny a trsátka, jak hrát akordy jinak než obvykle, jak správně držet kytaru, jak cvičit, aby nás to neodradilo od hraní, jak hrát sóla harmonicky a také, jak hrát palcem. Všechny tyto techniky nám Petr Janda ukáže a vysvětlí na svých vlastních písních, které složil a hraje se skupinou Olympic. Díky tomu, že tyto písně dobře známe, bude cvičení pro nás snazší. K dispozici budeme mít ke každé písni text a akordy, abychom měli podle čeho hrát a zpívat.

Pokud se chcete posunout v hraní na kytaru o notný kus dál, je tento kurz pro vás tou správnou volbou. Přijďte se naučit hrát jako Petr Janda a zlepšete svoji kytarovou techniku.

Vstoupit do kurzu

Reklama