Blue-chip Stocks

Jaroslav Konvička
06.02.2024 00:29

Vstoupit do kurzu

Lekce „Blue-chip Stocks“ je součástí kurzu „Investiční angličtina“ vedeném lektorem Jaroslavem Konvičkou. Tato lekce se zaměřuje na vysvětlení výrazu „Blue-chip Stocks“ a jeho správného používání.

Celý kurz „Investiční angličtina“ slouží jako anglicko-český slovník v oblasti akciových trhů, makroekonomiky a kryptoměn. Pokud se zajímáte o investování a chcete se naučit anglické pojmy, které se v této oblasti používají, tento kurz je pro vás.

V kurzu se dozvíte, co jednotlivé anglické pojmy znamenají a jak je správně používat. Lektor vám také vysvětlí, jak funguje kryptoměnová peněženka a jak si vyzkoušet obchodování na virtuálním portfoliu.

Kurz je rozdělen do lekcí, přičemž každá lekce má dvě části. V první části lektor vysvětlí význam konkrétních termínů a ve druhé části ukáže jejich použití na anglických větách.

Cílem kurzu je naučit vás používat anglické pojmy v praxi a lépe porozumět jejich významu. Navíc v poslední lekci lektor ukáže, jak provádět nákup akcií ve virtuálním portfoliu, které si můžete také vyzkoušet.

Pokud vás tedy zajímá svět investic a chcete se naučit anglické výrazy používané v této oblasti, přihlaste se k tomuto kurzu a rozšiřte si své znalosti.

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu