Bitcoin White Paper

Jaroslav Konvička
06.02.2024 00:33

Vstoupit do kurzu

V této lekci se budeme zabývat výrazem „Bitcoin White Paper“ a naučíme se, jak ho správně používat. Lektorem kurzu Investiční angličtina je Jaroslav Konvička, který v tomto kurzu předává důležité anglické výrazy z oblasti investování, akciových trhů, makroekonomiky a světa kryptoměn.

Kurz Investiční angličtina je určen pro všechny, kteří chtějí investovat a potřebují se orientovat v anglických pojmech, které jsou dnes často používané. V tomto kurzu se dozvíte, co jednotlivé anglické pojmy znamenají a naučíte se je správně používat v kontextu investic. Také se seznámíte s fungováním kryptoměnových peněženek a vyzkoušíte si obchodování na virtuálním portfoliu.

Kurz je rozdělen do lekcí a každá lekce má dvě části. V první části vám Jaroslav Konvička vysvětlí význam konkrétních termínů a ve druhé části ukáže jejich použití na anglických větách. To vám pomůže lépe porozumět významu jednotlivých pojmů a jak je používat v praxi.

V kurzu Investiční angličtina se můžete naučit například co je to stock split, buyback nebo jak funguje kryptoměnová peněženka. A v poslední lekci vám lektor ukáže nákup akcií ve virtuálním portfoliu, které si také můžete vyzkoušet.

Tento kurz je skvělou příležitostí pro začínající investory, kteří se chtějí seznámit s důležitými anglickými pojmy z oblasti investic. Naučte se správnou angličtinu a získáte důvěru při investování svých peněz.

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu