Vstoupit do kurzu

V lekci s názvem „Bedra“ se budeme věnovat technice tejpování dolní části zad, tedy beder. Tuto techniku lze využít při přetížení zad z dlouhého sezení, manuální práce nebo při lehkých blokádách. Dále je možné ji kombinovat s tejpováním křížokyčelního kloubu.

Lekce se nachází ve video kurzu „Kurz tejpování – Jak si ulevit od bolesti pomocí tejpovacích pásek“ vedeném Mgr. Eliškou Peterkovou. Tento kurz je určen pro všechny, kteří se chtějí naučit práci s tejpovacími páskami.

V kurzu se naučíte základy používání tejpovacích pásek, jak připravit kůži na jejich aplikaci, jaké jsou základní techniky aplikace a jak správně tejpovat základní klouby a svaly. Tejpování, také známé jako kineziotaping, je rehabilitační technika, která využívá speciální pružné pásky k podpoře tělesných funkcí. Tyto pásky napodobují pružnost a tloušťku lidské kůže, což umožňuje volný pohyb bez omezení.

Tejpování se využívá pro podporu svalové funkce, úlevu od bolesti, regeneraci a zlepšení stability a pohyblivosti. Pásky se nanášejí na kůži v určitých vzorech, které závisí na cílené anatomické oblasti a požadovaném terapeutickém účinku. Pásky lze nosit několik dní bez nepohodlí nebo omezení pohybu.

Přidejte se k našemu kurzu a naučte se pracovat s tejpovacími páskami. Staňte se mistrem kineziotapingu a uvolněte své bolesti zad, kloubů a svalů!

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu