Vstoupit do kurzu

Tato online video lekce s názvem „Barvy“ je součástí kurzu „Angličtina hrou pro děti i dospělé“ vedený lektorkou Pavlinou Dostálovou. V této lekci se budeme hravou formou učit, jak se říkají jednotlivé barvy. V rámci kurzu se dozvíte, jak vypadá angličtina hrou, jak se naučit zvířata na farmě nebo v ZOO, jak se naučit barvy, čísla a ovoce, jak se snadno naučit části lidského těla, jak se naučit dopravní prostředky či roční období, a jak se naučit oblečení.

Angličtina hrou pro děti i dospělé je kurz, který nabízí zábavnou formu výuky angličtiny. V prémiové části kurzu se můžete těšit na různá témata, jako jsou zvířata, ovoce, barvy, čísla, a mnoho dalšího. Každá lekce je zaměřena na konkrétní téma a je podpořena písničkami a říkankami. Kromě toho je ke každé lekci k dispozici seznam cílené slovní zásoby a slova ke všem písničkám a říkankám, takže si nová slova snadno zapamatujete.

Kurz Angličtina hrou pro děti i dospělé je vhodný nejen pro děti, ale i pro dospělé. Jeho cílem je naučit angličtinu formou hry a zábavy a pomoci vám rozšířit slovní zásobu. V kurzu se budeme učit prostřednictvím písniček, říkanek, pohádek, pohybu, obrázků a znakové řeči. Výuka probíhá s pozitivní podporou, motivací a zpětnou vazbou. Lektorkou kurzu je Pavlina Dostálová, pedagogická psycholožka se zkušenostmi z práce v USA s dětmi všech věkových skupin.

Pokud se chcete dozvědět více o kurzu „Angličtina hrou pro děti i dospělé“, včetně seznamu všech tématických lekcí a dalších informací, navštivte popis kurzu.

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu