Barvy fasád

Hana Danková
06.02.2024 01:26
Barvy fasád
Spustit lekci

Vstoupit do kurzu

V online video lekci s názvem “Barvy fasád” se dozvíte, jak správně volit barvy fasády domů s ohledem na jejich umístění na slunci nebo ve stínu. Lektorkou této lekce je Hana Danková, která je odbornicí na malbu a v tomto kurzu vás provede celým procesem malování městských scenerií.

Tato lekce je součástí kurzu “Kurz malby – Život ve městě”, který vede právě Hana Danková. Tento kurz je určen pro pokročilé malíře, kteří již mají zkušenosti s práci s barvami. Hlavním zaměřením kurzu je malba různých městských prostředí, budov, ulic a lidí. Můžete používat olejové, akrylové nebo i kvašové barvy, které jsou krycí a po zaschnutí matné.

V rámci celého kurzu se Hana Danková věnuje specifikům malby města. Kromě volby a nanášení barev na fasádách se naučíte malovat lidi na rovných i stoupajících ulicích, malovat zeleň ve městě, malovat tenké čáry a pracovat s perspektivou. Naučíte se také malovat města v dešti a lidi v pohybu.

V rámci kurzu si vytvoříte obrázek města podle vlastní fotografie nebo si můžete vytvořit obrázek z více fotografií, což vám Hana Danková vysvětlí ve videích s názvem Amsterdam.

Celý kurz “Kurz malby – Život ve městě” vám pomůže pochopit malování perspektivy a rozdíly mezi malováním postav v klidu a v pohybu. Po absolvování kurzu budete schopni vytvářet živé a realistické obrázky měst.

Nebudete litovat, že jste se rozhodli pro tento kurz, a určitě vám přinese hodně nových poznatků a dovedností ve světě malby.

Vstoupit do kurzu

Reklama