Bambule na karabinu

Lenka Kapustková
06.02.2024 00:50
Bambule na karabinu
Spustit lekci

Vstoupit do kurzu

V této online video lekci s názvem “Bambule na karabinu” se naučíte vytvářet jedinečné ozdoby z kožešiny. Lektor kurzu, Lenka Kapustková, vám ukáže krok za krokem, jak si vyrobit bambuli s poutkem na karabinu. Bambule můžete použít jako doplněk na kabelku, klíče nebo jako originální šperk.

V rámci kurzu “Ozdoby z kožešin” se budete učit vyrábět různé ozdoby z kožešin, které můžete využít k oživení starých kožešinových kousků. Lenka vám ukáže, jak pracovat s kožešinou, jak ji správně řezat a jak ji použít k vytvoření různých ozdob. Kromě bambulí se naučíte také vyrábět srdíčka, brože, obaly na mobil či tablet a dokonce i ozdobený prstýnek.

Lekce je vhodná pro začátečníky i mírně pokročilé. Lenka, která se tomuto řemeslu věnuje již dlouhou dobu, se podělí o své zkušenosti a triky, které vám usnadní práci. Potřebné pomůcky na výrobu ozdob z kožešin máte pravděpodobně doma nebo je lze snadno sehnat v galanterii.

Tímto kurzem “Ozdoby z kožešin” od Lenky Kapustkové se rozhodně nebudete nudit. Pokud máte rádi kožešinové výrobky a chcete vyzkoušet něco nového, tento kurz je pro vás ideální. Všechny ozdoby v kurzu jsou ušité ručně, ale pokud máte k dispozici kožešnický šicí stroj, můžete si vyzkoušet i práci s ním. V posledním bonusovém videu lektorka předvede práci s kožešnickým strojem.

Připojte se k kurzu “Ozdoby z kožešin” a vytvořte si vlastní unikátní kožešinové ozdoby!

Vstoupit do kurzu

Reklama