Bambule na čepici

Lenka Kapustková
06.02.2024 00:50
Bambule na čepici
Spustit lekci

Vstoupit do kurzu

V této video lekci s názvem “Bambule na čepici” se naučíte, jak připevnit bambuli na čepici. Můžete si zvolit způsob, jak bambuli připevnit, a podle toho ji ušít. Tato lekce je součástí kurzu “Ozdoby z kožešin” vedeného lektorkou Lenkou Kapustkovou.

Kurz “Ozdoby z kožešin” je zaměřen na výrobu krásných ozdob z kožešin. Lenka Kapustková v kurzu ukáže, jak využít kožešinovou čepici, límec, vestu nebo štulec a znovu oživit krásu přírodní kožešiny.

V rámci kurzu se naučíte, jak pracovat s kožešinou, jak správně řezat kožešinu, jak vyrobit bambuli různých velikostí, kožešinové srdíčko, různé brože a jak připevnit ozdoby na čepici nebo kabelku. Také se naučíte, jak napínat kožešinu.

Lenka Kapustková se tomuto řemeslu věnuje dlouhou řadu let a během kurzu vám předá své zkušenosti a triky, které budou při výrobě ozdob užitečné. Potřebné pomůcky na výrobu si můžete snadno pořídit v galanterii.

Kurz “Ozdoby z kožešin” je vhodný pro všechny, kdo mají rádi kožešinové výrobky. Všechny ozdoby jsou ušité ručně, ale pokud máte k dispozici kožešnický šicí stroj, naučíte se pracovat i s ním. Bonusové video v kurzu ukáže práci s kožešnickým strojem.

Vstoupit do kurzu

Reklama