Automatické třídění a zálohování fotek

Josef Cvrček
Josef Cvrček
05.02.2024 22:36
Automatické třídění a zálohování fotek
Spustit lekci

Vstoupit do kurzu

V této lekci se naučíte, jak využít funkce automatického třídění a zálohování fotek ve vašem mobilním telefonu. Už nikdy nebudete muset manuálně třídit a zálohovat své fotky. Mobilní telefon sám rozpozná obrázky podle různých kritérií, jako jsou data, umístění, osoby na fotkách nebo zachycené objekty a automaticky je zařadí do příslušných alb. To vám ušetří spoustu času a usnadní správu vaší digitální knihovny.

Lekce je součástí kurzu “Jak fotit dokonalé fotky mobilem”, který vás provede světem mobilní fotografie a pomůže vám využít potenciál vašeho telefonu při focení. Kurz vede zkušený fotograf a lektor fotografických kurzů Josef Cvrček. Během kurzu se dozvíte, jak pracovat s kompozicí, využívat přirozeného světla, zvládat technické aspekty mobilní fotografie, používat aplikace pro úpravu fotek a řešit běžné problémy při focení. Také se seznámíte s různými žánry fotografie, jako je portrétní fotografie, krajina, makro a noční fotografie.

Tato lekce “Automatické třídění a zálohování fotek” je důležitá pro každého, kdo chce mít své fotky v pořádku a přístupné na jednom místě. Naučíte se využít pokročilé funkce vašeho mobilního telefonu a ušetřit si tím spoustu času a práce. Připojte se k nám a objevte, jak dokáže váš telefon usnadnit vaši fotografickou praxi.

Vstoupit do kurzu

Reklama