Asset
Spustit lekci

Vstoupit do kurzu

V lekci s názvem “Asset” se zaměříme na význam tohoto pojmu a naučíme se ho správně používat. Pokud se chystáte investovat peníze, je důležité mít dobrou znalost anglických termínů používaných v oblasti financí. V kurzu “Investiční angličtina” lektor Jaroslav Konvička představuje slovník nejčastěji používaných výrazů z oblasti akciových trhů, makroekonomiky a světa kryptoměn.

Kurz vám pomůže porozumět pojmu “Asset” a naučíte se ho správně využívat. Lektor vysvětlí význam termínu a následně jej použije v anglických větách, aby vám ukázal, jak ho používat v praxi.

Celý kurz “Investiční angličtina” se zaměřuje na výuku anglických termínů z oblasti investic. Během kurzu se naučíte, co jednotlivé anglické pojmy znamenají a jak je správně používat. Kurz také zahrnuje informace o tom, jak funguje kryptoměnová peněženka a jak si můžete vyzkoušet obchodování na demo účtu.

Pro každou lekci existují dvě části. V první části lektor vysvětluje význam konkrétních termínů a ve druhé části ukazuje jejich použití na anglických větách. Kurz je koncipován tak, aby vám pomohl lépe porozumět anglickým termínům z oblasti investic a dát vám možnost procvičovat si tyto termíny na reálných příkladech. V poslední lekci je také ukázáno, jak nakoupit akcie ve virtuálním portfoliu, které si můžete v rámci kurzu vyzkoušet.

Vstupte do světa investic s kurzem “Investiční angličtina” a získejte důvěru v používání anglických termínů v této oblasti.

Vstoupit do kurzu

Reklama