Archetyp stařeny

Ivana Megová
06.02.2024 09:19

Vstoupit do kurzu

V lekci s názvem „Archetyp stařeny“ se budeme zabývat aspekty pozdního stáří, klidu a zastavení. Cílem této lekce je představit význam archetypu stařeny v rámci ženských archetypů a naučit se meditovat s tímto archetypem.

Lekce je součástí kurzu „Archetypy žen“, který je veden lektorkou Ivanou Megovou. Tento kurz se zaměřuje na objevování a porozumění různým ženským archetypům a jejich vlivu na život ženy. V rámci kurzu projdeme jednotlivé archetypy ženy, jako je archetyp panny, archetyp milenky, archetyp matky, archetyp královny, archetyp čarodějnice a samozřejmě archetyp stařeny.

Archetypy žen jsou spjaty s cykly v životě ženy a přírodě. Každý archetyp představuje určitý aspekt ženskosti a má své specifické vlastnosti a význam. Proto je důležité seznámit se s těmito archetypy a naučit se s nimi pracovat.

V rámci lekce „Archetyp stařeny“ se budeme věnovat konkrétně pozdnímu stáří, klidu a zastavení. Bude nám představena meditace, která nám pomůže vstoupit do tohoto archetypu a prozkoumat jeho význam a sílu.

Kurz „Archetypy žen“ je zaměřen na rozvoj a prohloubení ženského vědomí. Účastnice kurzu se dozví, jaké archetypy žen existují, jak je charakterizovat a jak s nimi meditovat. Kurz také poskytne tři klíče ke zvedání energie v těle a naučí ženy uklidňovací a uzemňovací meditaci.

Cílem kurzu je vést ženy k prožívání vlastního ženského naplnění a objevení jejich jedinečnosti a krásy. Kurz je vhodný pro všechny ženy, bez ohledu na věk, které se chtějí více seznámit se svou ženskou podstatou a rozvinout své ženské dary.

Lektorkou kurzu je Ivana Megová, která vede účastnice k vlastnímu vědomí a prožitkům těla prostřednictvím ženských archetypů. Kurz je koncipován tak, aby pomohl ženám nalézt krásu v sobě, uvěřit ve svou jedinečnost a propojení s přírodou.

Pokud jste ženou, která touží po posílení svého ženského vědomí a chcete se naučit meditovat s různými ženskými archetypy, je tento kurz určený právě pro vás. Připojte se k Ivane Megové a zjistěte, jak využít sílu archetypů žen ve svém životě.

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu