Reklama

Archetyp milenka

Ivana Megová
06.02.2024 09:17
Archetyp milenka
Spustit lekci

Vstoupit do kurzu

Archetyp milenka je jedním z archetypů žen, které objevíte v tomto online video kurzu “Archetypy žen”. Lekce je vedená lektorem Ivanou Megovou, která vás provede meditací, abyste přivedli vědomí archetypu milenky do svého těla.

Kurz Archetypy žen se zaměřuje na objevování a pochopení různých ženských archetypů a jejich vlivu na naše životy. Budete se učit, jaké archetypy žen existují a jak fungují, a také se seznámíte s konkrétními archetypy, jako je například archetyp panny, archetyp matky, archetyp královny, archetyp čarodějnice a archetyp stařeny. Při objevování těchto archetypů se dozvíte také o třech klíčích ke zvedání energie v těle a naučíte se provádět uklidňující a uzemňující meditaci.

Archetypy žen jsou přítomny v jednotlivých cyklech ženy i v přírodě. V rámci kurzu se nejprve podíváte na archetyp panny a jeho období. Potom přichází na řadu archetyp milenka, který prozkoumáte díky meditaci a k přivedení vědomí tohoto archetypu do svého těla.

V další části kurzu prozkoumáte další ženské archetypy, jako je archetyp matky, archetyp královny, archetyp čarodějnice a archetyp stařeny. Při tom se naučíte, jak vést energii v těle a provádět uzdravování konkrétních částí těla. Také se budete zabývat sexuální energií a zdokonalovat své schopnosti zvětšování energie v těle.

V bonusovém díle kurzu se naučíte uklidňující a uzemňující meditaci, která vám pomůže vybalanceovat energii a dosáhnout většího naplnění.

Kurz “Archetypy žen” vede lektorka Ivana Megová a má za cíl vést ženy k jejich vlastnímu vědomí, prožitkům těla a ženskému naplnění. Pomocí ženských archetypů se naučíte nalézt krásu a jedinečnost v sobě a objevit propojení s přírodou.

Vstoupit do kurzu

Reklama