Archetyp matky

Ivana Megová
06.02.2024 09:18

Vstoupit do kurzu

V dnešní lekci kurzu Archetypy žen se budeme věnovat archetypu matky. Zjistíme, co dělá matku dobrou nebo špatnou, jaké je poslání matky a jaké jsou základní aspekty mateřství. Navíc se budeme zamýšlet nad vlastním mateřstvím a jeho hodnotami. Součástí lekce bude také meditace, která nám pomůže prozkoumat tuto roli a prožít si ji na vlastní kůži.

Kurz Archetypy žen je zaměřen na objevování a pochopení různých archetypů žen. Během kurzu si projdeme jednotlivé archetypy, jako je panna, milenka, matka, královna, čarodějnice a stařena. Naučíme se, jak charakterizovat a pracovat s těmito archetypy a také se seznámíme s třemi klíči ke zvedání energie v těle. Kromě toho si vyzkoušíme uklidňující a uzemňující meditaci.

Ženské archetypy jsou důležitou součástí života ženy i přírody. Během kurzu se dozvíme, jaký je každý archetyp a jak se s ním pracuje. Například archetyp panny nám pomůže objevit období panny a vhodnou meditací se na něj naladit. Archetyp milenky nás zase přivede k vědomí tohoto archetypu a jeho energii do našeho těla.

V rámci lekce o archetypu matky si projdeme krok po kroku naše vlastní mateřství a jeho hodnoty. Dále se budeme věnovat archetypu královny a získáme přístup ke své nezávislosti a vlastním zájmům pomocí meditace královny. Archetyp čarodějnice nás naučí nežít život druhých a objevit zdroje své vlastní síly. Stařena nám zase přinese klid a zastavení, k čemuž patří také příslušná meditace.

Během kurzu se naučíme tři klíče k zvedání energie v těle, což zahrnuje její přemisťování a uzdravování různých částí našeho těla. Budeme se také zabývat sexuální energií a nácviky zvětšování energie v těle. V rámci bonusového dílu se naučíme uklidňující a uzemňující meditaci pro ženské archetypy.

Kurz Archetypy žen vede Ivana Megová, která vás provede celým procesem objevování ženských archetypů. Během kurzu budete vést ženy k jejich vlastnímu vědomí, prožitkům těla a naplnění ženskosti. Kurz vás naučí nalézt krásu v sobě, uvěřit ve svou jedinečnost a propojit se s přírodou. Skrze meditace si připomenete skryté části své ženskosti a přinesete je na světlo.

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu