Archetyp královny

Ivana Megová
06.02.2024 09:18

Vstoupit do kurzu

Ponořte se do své nezávislosti a věnujte se svým zájmům, uvolnění a meditace královny v rámci lekce „Archetyp královny“ v kurzu „Archetypy žen“. Tato lekce, vedená lektorkou Ivanou Megovou, vás provede jedním z mnoha ženských archetypů, kterými žena prochází v různých obdobích svého života.

Během kurzu se seznámíte s různými ženskými archetypy, včetně panenky, milenky, matky, královny, čarodějnice a stařeny. Každý archetyp přinese svoji specifickou energii a význam do vašeho života. Nechejte se vést dechem a vědomím zároveň a naučte se energii vést do místa, které potřebujete oživit.

Toto je lekce, která se zaměřuje na archetyp královny. Ponořte se do své nezávislosti, objevte své zájmy a dosáhněte uvolnění pomocí meditace, kterou vám kurs nabídne. Archetyp královny vám umožní nalézt svou silnou a panovnickou stránku a přináší s sebou pocit sebedůvěry a sebejistoty. Je důležité pravidelné meditování, které vám pomůže objevit svou pravou královskou podstavu a vést svůj život z tohoto místa.

V kursu Archetypy žen se dozvíte, jak rozpoznat jednotlivé ženské archetypy a jak s nimi umět pracovat i meditovat. Budete se učit vést energii v těle a objevíte tři klíče k zvedání energie. Archetypy žen vám pomohou objevit vaši jedinečnost a uvěřit v vaše úžasné dary.

Přidejte se k kurz Archetypy žen a objevte krásu v sobě, spojení s přírodou a ženy ve vás. Lektorka Ivana Megová vás bude provázet celým procesem objevování ženských archetypů a pomůže vám nalézt svůj barevný celek jako ženy.

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu