Archetyp čarodějnice

Ivana Megová
06.02.2024 09:18
Archetyp čarodějnice
Spustit lekci

Vstoupit do kurzu

Archetyp čarodějnice je lekcí, ve které se zaměříme na období, které navazuje na archetyp královny. Tato lekce vás provede tím, jak přestat žít životem druhých a objevit zdroje své vlastní síly. Během této lekce se naučíte meditaci čarodějnice, která vám pomůže nalézt vaši autentičnost a sílu.

Tato lekce je součástí kurzu “Archetypy žen”, který vám představí různé archetypy žen a ukáže, jak mohou být aplikovány ve vašem životě. V kurzu se dozvíte, jak charakterizovat a pracovat s jednotlivými archetypy žen, včetně archetypu panny, milenky, matky, královny, čarodějnice a stařeny. Naučíte se také tři klíče ke zvedání energie v těle a naučíte se uklidňující a uzemňující meditaci.

Kurz je veden lektorkou Ivanou Megovou, která vás provede skrze archetypy žen k vaší vlastnímu vědomí, prožitkům těla a ženskému naplnění. Naučíte se nalézt krásu v sobě, uvěřit ve svou jedinečnost a objevit své úžasné dary. Kurz vás přivede k propojení s přírodou a pomůže vám vyvést na světlo části ženství, které byly dosud potlačené nebo zapomenuté.

Připojte se k lekci Archetyp čarodějnice a objevte svou vlastní sílu a autentičnost skrze meditaci čarodějnice.

Vstoupit do kurzu

Reklama