Aplikace fotoaparát pod drobnohledem. Abychom uměli využívat všechny možnosti – verze pro iPhone

Josef Cvrček
Josef Cvrček
05.02.2024 22:27

Vstoupit do kurzu

V této lekci kurzu „Jak fotit dokonalé fotky mobilem“ se budeme věnovat aplikaci fotoaparátu na iPhone. Společně projdeme tuto výchozí aplikaci odshora až dolů, zleva doprava a objevíme spoustu skrytých a málo známých možností, které nám nabízí. Budeme se zaměřovat na různé aspekty mobilní fotografie a naučíme se využívat potenciál našeho telefonu.

Lektor Josef Cvrček, zkušený fotograf a lektor fotografických kurzů, nám představí své oblíbené aplikace a nástroje, které mu pomáhají dosáhnout dokonalosti v jeho mobilních snímcích. Díky jeho radám a tipům se naučíme, jak vytvářet ohromující snímky pomocí našeho mobilu.

Tato lekce je součástí kurzu „Jak fotit dokonalé fotky mobilem“, který je určený pro všechny, kteří chtějí naplno využít potenciál svého mobilního telefonu při fotografování. V kurzu se dozvíme, jak pracovat s kompozicí, jak využít přirozené světlo a jak pracovat se stíny. Naučíme se také technické aspekty mobilní fotografie a jaké aplikace a nástroje můžeme pro fotografování využít. Budeme se zabývat také úpravou a zpracováním fotografií, prací se světlem a barvami. Lekce nám pomůže vyřešit běžné problémy při focení a naučit se fotografovat v různých žánrech, jako je portrét, makro nebo fotografování v noci. Důležitým tématem kurzu je také správné ukládání a organizace fotografií a etické zásady při focení mobilem.

Připojte se k nám a objevte tajemství mobilní fotografie!

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu