Aplikace fotoaparát pod drobnohledem. Abychom uměli využívat všechny možnosti – verze pro Android

Josef Cvrček
Josef Cvrček
05.02.2024 22:27

Vstoupit do kurzu

V této lekci kurzu „Jak fotit dokonalé fotky mobilem“ se zaměříme na aplikaci fotoaparátu pro mobilní zařízení s operačním systémem Android. Během této lekce budeme postupovat od shora dolů a zleva doprava, abychom do detailu prozkoumali všechny možnosti, které tato aplikace nabízí. Společně objevíme skryté a málo známé funkce, které mohou výrazně zlepšit kvalitu vašich fotografií.

Kurz „Jak fotit dokonalé fotky mobilem“ je určen pro všechny, kteří chtějí naplno využít potenciál svého mobilního telefonu při fotografování. Bez ohledu na to, zda vlastníte telefon s operačním systémem Android nebo iPhone, lektor Josef Cvrček vám ukáže, jak pomocí vašeho mobilu vytvářet ohromující snímky.

V rámci kurzu se dozvíte, jak pracovat s kompozicí, využívat přirozené světlo a pracovat se stíny. Naučíte se také pochopit technické aspekty mobilní fotografie a jak využít různé aplikace a nástroje pro fotografování. Další důležitou částí kurzu je zpracování a úprava fotografií, přičemž se budete zaměřovat na práci s barvami, kontrasty a světlem. Lektor vám také představí praktické tipy na řešení běžných problémů při focení, jako jsou roztřesené fotky nebo fotografování v protisvětle. V rámci kurzu se také zabýváme specifickými žánry fotografie, jako je portrét, makro, focení v noci apod.

Fotografování mobilem má svá specifika a jeho úspěšnost závisí na znalostech a dovednostech fotografa. V tomto kurzu se dozvíte, jak dosáhnout profesionálních výsledků i s použitím jednoduchého zařízení.

Takže, pokud vás zajímá, jak zlepšit vaše fotografické dovednosti a vytvářet poutavé snímky pomocí vašeho mobilního telefonu, neváhejte a přidejte se k nám na lekci „Aplikace fotoaparát pod drobnohledem. Abychom uměli využívat všechny možnosti – verze pro Android“.

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu