Andy Warhol – vlasy

Samuel KingDavis
06.02.2024 00:12

Vstoupit do kurzu

V této online video lekci s názvem „Andy Warhol – vlasy“ se budeme zabývat dokončením karikatury Andyho Warhola. V předchozích lekcích jsme již vytvořili základní strukturu Warholovy tváře a nyní se zaměříme na jeho vlasy. Sam KingDavis, lektor kurzu „Modelování karikatur“, nám ukáže, jak vytvořit realistické a detailní vlasy na naší karikatuře.

Kurz „Modelování karikatur“ se zaměřuje na vytváření karikatur a postav z reálného života nebo fantazie. Sam KingDavis nám představí jednoduché a dostupné způsoby, jak vytvářet sošky pomocí dětské modelíny a našich vlastních prstů. V předchozích lekcích jsme se naučili vytvářet základní tvary a pracovat s nimi dále. V této konkrétní lekci se zaměříme na tvorbu vlasů na karikatuře Andyho Warhola.

Sam KingDavis je americký karikaturista a lektor kurzu „Kreslení karikatur“. Má bohaté zkušenosti v tvorbě soch a karikatur a jeho kurzy jsou oblíbené po celém světě. Jeho přístup je snadno pochopitelný a v kurzu s ním vystupuje také Petra Cibulková, která pomůže s překladem pro ty, kteří neovládají angličtinu.

Pokud vás zajímá základní struktura tváře Andyho Warhola a jak vytvořit jeho charakteristické rysy, doporučujeme shlédnout předchozí lekce tohoto kurzu. V této konkrétní lekci se soustředíme na vytvoření jeho vlasů, které dodají naší karikatuře autenticitu a detailnost.

Připojte se k nám v této fascinující lekci „Andy Warhol – vlasy“ a objevte své umělecké schopnosti při modelování karikatur.

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu