Andy Warhol – rty, oči a obočí

Samuel KingDavis
06.02.2024 00:12
Andy Warhol – rty, oči a obočí
Spustit lekci

Vstoupit do kurzu

V této online video lekci s názvem “Andy Warhol – rty, oči a obočí” se naučíte vytvářet další detaily na hlavě slavného umělce Andyho Warhola. Tato lekce je součástí kurzu “Modelování karikatur” vedeného lektorem Samuelem KingDavisem.

Kurz “Modelování karikatur” je určený pro všechny, kteří se chtějí naučit vytvářet karikatury postav ze skutečného života nebo své fantazie. Sam KingDavis vyučuje nejen techniky modelování, ale také sdílí své zkušenosti a tipy. Pro tento kurz nepotřebujete žádné drahé nástroje ani materiál. Stačí vám obyčejná dětská modelína a vaše prsty.

Neplacená část kurzu začíná výukou modelování sošky Jeana-Michela Basquiata, slavného avantgardního umělce a básníka. V dalších dílech se pak naučíte modelovat sošku Andyho Warhola. Po absolvování kurzu budete schopni sami představit, nakreslit a vytvořit své vlastní unikátní karikatury.

Během kurzu se dozvíte, jak si připravit skicu, kterou budete následně modelovat, jak tvořit základní tvary a jak je využít při tvorbě. Naučíte se stavět sošku tak, aby držela tvar a také se budete zabývat detalizací tváře, konkrétně nosu, očí a rtů. Sam KingDavis vám ukáže, jak při práci využít svou představivost.

Pokud se chcete připravit na modelování, doporučujeme shlédnout také neplacenou část Samova kurzu “Kreslení karikatur”. Sam v něm spolupracuje s Petrou Cibulkovou, která vám veškeré informace přeloží. Nemusíte kupovat celý kurz, stačí si prohlédnout neplacenou část.

Lektorem kurzu je samotný Sam KingDavis, americký karikaturista, který se specializuje na portrétní karikatury. Sam je rovněž zkušený sochař a na kurzech loutkáře Miroslava Trejtnara v Praze se začal více zabývat sochařstvím. Jeho nadšení pro modelování a karikatury vám přinese mnoho inspirace a zajímavých technik.

Pokud se chcete naučit modelovat karikatury a získat jedinečné dovednosti, přihlaste se na kurz “Modelování karikatur” vedený Samuelem KingDavisem.

Vstoupit do kurzu

Reklama