Andy Warhol – brýle

Samuel KingDavis
06.02.2024 00:13

Vstoupit do kurzu

V této online video lekci se naučíte, jak dokončit sošku Andyho Warhola tím, že vytvoříte brýle. Sam KingDavis vás provede celým procesem modelování a ukáže vám, jak vytvořit dokonalé brýle, které dokonale doplní sošku. Tato lekce je součástí kurzu „Modelování karikatur“ a jejím lektorem je Samuel KingDavis.

Kurz „Modelování karikatur“ je veden Samuelem KingDavisem a je zaměřen na to, jak vytvořit karikatury postav ze skutečného života nebo své fantazie. Nejlepší na tom je, že k modelování vám postačí prsty nebo běžné věci, které najdete doma, a modelovat budete s obyčejnou dětskou modelínou. V této neplacené části kurzu se nejprve naučíte modelovat sošku Jeana-Michela Basquiata, slavného avantgardního umělce a básníka. Poté budete modelovat sošku Andyho Warhola. Po dokončení kurzu budete schopni představit, načrtnout a vytvořit své vlastní jedinečné karikatury.

Během kurzu se naučíte, jak připravit skicu, podle které budete modelovat, jak vytvářet základní tvary a jak je využít k další tvorbě. Samuel vám také ukáže, jak správně vystavět sošku, aby držela tvar, a jak modelovat různé části tváře, jako jsou nos, oči a rty. Důležitou částí kurzu je také představivost v naší mysli, která nám pomůže při práci.

Pokud chcete získat lepší povědomí o skicování a karikatuře, můžete si také prohlédnout neplacenou část kurzu „Kreslení karikatur“ vedenou Samuelem KingDavisem. Tato část kurzu vám ukáže základy skicování karikatur a nebude vám překážet, pokud Samovi angličtina není úplně srozumitelná. Kurz je totiž přeložen Petrou Cibulkovou, která vám veškeré instrukce přeloží.

Sam KingDavis je americký karikaturista a lektor kurzu „Kreslení karikatur“. Jeho vášeň pro sochařství ho přivedla až do Prahy, kde se zapojil do kurzů uznávaného loutkáře Miroslava Trejtnara „Loutky v Praze“. Sam vám zajistí jedinečný zážitek z modelování karikatur a ukáže vám, jak svou kreativitu přetvořit do skutečnosti. Nechte se inspirovat jeho uměním a prozkoumejte svět karikatury.

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu