Anatomie – svaly nohy

Anatomie – svaly nohy
Spustit lekci

Vstoupit do kurzu

V této video lekci s názvem “Anatomie – svaly nohy” se budeme věnovat svalům na noze. V rámci kurzu Reflexní terapie nohy, který vede Miroslava Kuprová Stodůlková, je důležité rozumět nejen kostem a kloubům, ale také svalům na noze. Tato znalost je klíčová pro efektivní provádění reflexní terapie nohy.

Kurz Reflexní terapie nohy je zaměřen na základní principy reflexologie. Lektorka Miroslava Kuprová Stodůlková vás seznámí s historií a kontraindikacemi této alternativní medicíny. Dále se dozvíte, jak najít reflexní plošky jednotlivých orgánů a systémů na noze a jakými způsoby je ovlivňovat. Celý kurz je založen na nejnovějších poznatcích anatomie nohy a je přístupný pro každého bez ohledu na předchozí zkušenosti.

Reflexní terapie nohy je ověřená technika, která vám umožní zlepšit své zdraví pomocí působení na reflexní plošky na noze. Miroslava Kuprová Stodůlková má bohaté zkušenosti s touto technikou a v kurzu vám poskytne veškeré potřebné znalosti k jejímu správnému provádění. Online vzdělávání vám umožní seznámit se s touto technikou z pohodlí vašeho domova.

Nenechte si ujít tuto jedinečnou lekci, ve které se dozvíte všechno o anatomii svalů na noze a jejich vztahu k reflexní terapii nohy.

Vstoupit do kurzu

Reklama