Anatomie – kosti a klouby nohy

Vstoupit do kurzu

V video lekci s názvem „Anatomie – kosti a klouby nohy“ se budeme věnovat základní anatomii nohy. Je důležité mít představu o tom, jak noha vypadá a jak jsou kosti a klouby nohy uspořádány.

Lekce je součástí kurzu „Reflexní terapie nohy“, který vám představí lektorka Miroslava Kuprová Stodůlková. Tento kurz vás provede základy reflexologie a naučí vás, jak najít reflexní plošky na noze jednotlivých orgánů a částí těla. Během kurzu se dozvíte o historii reflexní terapie, jejích kontraindikacích a základních principech.

V této lekci se zaměříme na anatomii nohy. Naučíte se, jak se vyznat v kostech a kloubech nohy a jaké jsou orientační body na noze. Tyto znalosti vám pomohou při hledání a pracování s reflexními ploškami na noze.

Reflexní terapie je technika alternativní medicíny, která se provádí pomocí působení na reflexní plošky na noze. Tato terapie může pomoci při řešení různých neduhů a potíží a podpořit vaše zdraví. Díky moderním poznatkům anatomie nohy můžete rychle a efektivně proniknout do této techniky.

Těšíme se na vás na našem kurzu „Reflexní terapie nohy“ a doufáme, že získáte nové znalosti a dovednosti pro zlepšení svého zdraví. Miroslava Kuprová Stodůlková se podělí o své bohaté zkušenosti s reflexní terapií a předá vám své znalosti tak, aby jste se mohli naučit reflexní masáž nohou efektivně provádět.

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu