Amsterdam ruch města

Hana Danková
06.02.2024 01:27
Amsterdam ruch města
Spustit lekci

Vstoupit do kurzu

V online video lekci s názvem “Amsterdam ruch města” se naučíte, jak zaplnit ulice města lidmi. Tato lekce je součástí kurzu “Kurz malby – Život ve městě” pod vedením lektorky Hany Dankové.

Kurz malby “Život ve městě” je zaměřený na malování městských scenerií, budov, lidí a ulic. V rámci kurzu můžete používat olejové, akrylové nebo kvašové barvy. Lektorka Hana Danková se věnuje specifikům malby města, jako jsou perspektiva ulic, barvy fasád ve slunci a ve stínu, malba lidí v pohybu a zeleně v městském prostředí.

V kurzu se naučíte volit a nanášet barvy na fasády, malovat lidi na rovných i stoupajících ulicích, malovat zeleň ve městě, pracovat s perspektivou, malovat tenké čáry a malovat město za deště. Hana Danková vás naučí malovat podle vlastní fotografie města, nebo si můžete obrázek “poskládat” z několika fotografií.

Celý kurz “Život ve městě” vás naučí přeměnit vaše obrazy měst v živé a autentické díla. Přidejte se k lektorce Haně Dankové a objevte svůj talent pro malbu městských scenérií.

Vstoupit do kurzu

Reklama