Amsterdam pozadí

Hana Danková
06.02.2024 01:26
Amsterdam pozadí
Spustit lekci

Vstoupit do kurzu

V této online video lekci s názvem Amsterdam pozadí vás bude Hana Danková, lektorka kurzu malby – Život ve městě, učit, jak namalovat pozadí městské scény. Hana vám předvede, jak nakreslit ulici, domy a zeleň na velkém plátně.

Tento kurz malby se zaměřuje na malování života ve městě a je určen pro pokročilé malíře. Budete se učit malovat městské scenérie, budovy, lidi a ulice. Můžete použít olejové, akrylové nebo kvašové barvy, které jsou krycí a ředitelné vodou. Hana Danková se v rámci kurzu bude zabývat specifiky města jako je perspektiva, barvy fasád, lidi v pohybu a městská zeleň.

V rámci kurzu se naučíte vybírat správné barvy a nanášet je na fasády budov, malovat lidi na rovných i stoupajících ulicích, zvládat malování městské zeleně, kreslit tenké čáry, pracovat s perspektivou, malovat město za deště a lidi v pohybu. Hana vás naučí malovat město podle vlastní fotografie nebo si můžete obrázek “poskládat” z několika fotografií.

Kurz malby – Život ve městě s Hanou Dankovou vám pomůže pochopit malování perspektivy a rozdíly mezi malováním postav v klidu a v pohybu. Vaše obrázky měst budou díky tomuto kurzu opravdu živé a realistické.

Vstoupit do kurzu

Reklama