Reklama

AI: Jak generovat dlouhé texty #3

Pavel Fara
05.02.2024 23:43
AI: Jak generovat dlouhé texty #3
Spustit lekci

Vstoupit do kurzu

V této video lekci s názvem AI: Jak generovat dlouhé texty #3 se dozvíte, jak pomocí ChatGPT psát celé knihy. Pavel Fara, lektor kurzu Umělá inteligence (AI) a její praktické využití, vám představí různé techniky a postupy, které vám pomohou generovat rozsáhlé texty za využití umělé inteligence.

Kurz o praktickém využití umělé inteligence se zaměřuje na kolektivní vzdělávání a sdílení zkušeností mezi účastníky. Bez ohledu na vaši úroveň znalostí v oblasti AI, se vám tento kurz nabídne nové možnosti využití AI v různých oblastech života.

V kurzu se dozvíte, jak generovat texty pomocí ChatGPT, jak vytvářet obrázky za pomoci umělé inteligence, jak tvořit efektivní prompty pro ChatGPT a mnoho dalšího. Vedle Pavla Fary vám v kurzu budou také předávat své zkušenosti a znalosti další odborníci z různých oborů – Jiří Dolejš, Petr Novák, Lukáš Kiráľ a Vít Schaffarczik.

Kurz je strukturován ve formě série výukových videí, která budou postupně zveřejňována každý týden. Kromě videí budete mít také přístup do komunitního chatu, kde si budete moci vyměňovat názory a debatovat s ostatními účastníky kurzu.

Kurz zahrnuje také tříměsíční členství v komunitě, která je hodnocena jako velmi aktivní a podporující. Během tříměsíčního členství budete mít přístup ke všem zdrojům, a po uplynutí tohoto období si budete moci členství prodloužit za měsíční poplatek.

Pokud máte zájem o praktické využití umělé inteligence a chcete se připojit k aktivní komunitě s odborníky, tento kurz je přesně pro vás. Nechte se inspirovat a rozšiřte si své znalosti v oblasti AI s tímto inovativním a interaktivním kurzem.

Vstoupit do kurzu

Reklama