AI: Jak generovat dlouhé texty #2

Pavel Fara
05.02.2024 23:43
AI: Jak generovat dlouhé texty #2
Spustit lekci

Vstoupit do kurzu

V druhé lekci s názvem “AI: Jak generovat dlouhé texty #2” se zaměříme na psaní celých knih pomocí ChatGPT. Tato lekce je součástí širšího kurzu s názvem “Umělá inteligence (AI) a její praktické využití”, který vede lektor Pavel Fara.

Kurz o praktickém využití umělé inteligence (AI) je určen pro všechny, kteří se chtějí naučit využívat AI v různých oblastech. V rámci kurzu se naučíte jak generovat texty, vytvářet obrázky nebo napojovat AI na webové stránky pomocí API. Kurz vám poskytne také přístup k nástrojům, které využívají autoři kurzu, a umožní vám začít automatizovat odpovídání na dotazy zákazníků.

Kromě Pavla Fary vás na kurzu provede také další čtyři odborníci z různých oborů – Jiří Dolejš, Petr Novák, Lukáš Kiráľ a Vít Schaffarczik. V rámci kurzu budou sdílet své zkušenosti a novinky v oblasti AI.

Kurz zahrnuje sérii výukových videí, které budou průběžně zveřejňovány. Součástí kurzu je také komunitní chat, kde můžete diskutovat s autory kurzu i ostatními účastníky. Po třech měsících získáte také tříměsíční členství v komunitě a možnost pokračovat v členství i po uplynutí této doby za měsíční poplatek.

Kurz “Umělá inteligence (AI) a její praktické využití” je vhodný pro začátečníky i profesionály, kteří se chtějí naučit využívat AI a připojit se ke komunitě lidí s podobnými zájmy.

Vstoupit do kurzu

Reklama