Vstoupit do kurzu

V rámci online video kurzu „Umělá inteligence (AI) a její praktické využití“ vám přinášíme lekci s názvem „Adobe Podcast AI“. Tato lekce se zaměřuje na nástroj na úpravu zvuku pomocí umělé inteligence.

Kurz se věnuje praktickému využití umělé inteligence (AI) v různých oblastech a probíhá formou kolektivního vzdělávání a sdílení zkušeností. Je určen jak pro úplné začátečníky, tak pro zkušené profesionály.

Během kurzu se naučíte, jak využívat umělou inteligenci v praxi, například jak vytvářet texty pomocí ChatGPT, generovat obrázky pomocí AI, tvořit prompty pro ChatGPT nebo generovat a ladit zdrojové kódy pomocí AI. Dále se dozvíte, jak napojit AI přes API na váš web nebo jak automatizovat odpovídání na dotazy zákazníků.

Kurzem vás bude provázet lektor Pavel Fara, který provozuje tři online firmy. Kromě něj se na kurzu podílejí další čtyři odborníci z různých oborů – Jiří Dolejš, Petr Novák, Lukáš Kiráľ a Vít Schaffarczik, kteří mají společný zájem o objevování nových možností využívání AI v praxi.

Kurz zahrnuje přístup k sérii výukových videí, která budou pravidelně aktualizována. Ke kurzu také získáte tříměsíční členství v komunitě, kde budete mít možnost sdílet zkušenosti a nápady s ostatními účastníky. Po třech měsících se budete moci rozhodnout, zda chcete členství pokračovat a platit si měsíční členství dál.

Tento kurz je ideální volbou pro všechny, kteří chtějí efektivně a prakticky rozvíjet své dovednosti v oblasti umělé inteligence, a zároveň se připojit k aktivní a podporující komunitě. Pokud chcete získat nové možnosti využití AI a objevovat její potenciál, tento kurz je pro vás skvělou volbou.

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu