Aby vás bylo slyšet

Edita Berková
05.02.2024 23:18
Aby vás bylo slyšet
Spustit lekci

Vstoupit do kurzu

V dalším díle kurzu “Pohoda před kamerou” s lektorkou Editou Berkovou se budeme podrobněji věnovat mikrofonům a jejich roli při natáčení videí. Jak název lekce napovídá, je důležité, aby byla vaše slova slyšet. V tomto videu se dozvíte rozdíl mezi klopovým a směrovým mikrofonem a také se dozvíte, který typ mikrofonu je vhodný při různých situacích a podmínkách natáčení. V dnešní době jsou kvalitní mikrofony pro běžné používání cenově dostupné, takže pokud chcete posunout své natáčení na novou úroveň, určitě se pořiďte nějaký fajn mikrofon.

Kurz “Pohoda před kamerou” s lektorkou Editou Berkovou je vynikající příležitostí pro každého, kdo chce naučit být před kamerou přirozený a cítit se v pohodě. Natáčení autentických videí je dnes jedním z nejefektivnějších nástrojů pro komunikaci s publikem. Zároveň je to také skvělý způsob, jak si získat důvěru a zaujmout své zákazníky.

V rámci kurzu se naučíte základní principy natáčení autentických videí, získáte tipy, jak překonat strach z natáčení a jak využít sílu svého příběhu. Dále se dozvíte, jak mluvit před kamerou s lehkostí a sebedůvěrou, jak si pomoct k autentickému a pohodovému projevu, a také jak pracovat s mikrofonem a další technickou výbavou. Kurz vám poskytne také informace o střihu a exportu videí, a poradí vám, jaký obsah a styl natáčení je vhodný pro různé platformy jako YouTube, Facebook a Instagram.

Kurz je určen pro všechny, kteří chtějí zdokonalit své dovednosti v natáčení videí a získat sebevědomí před kamerou. Je čas překonat strach a začít být před kamerou v pohodě!

Vstoupit do kurzu

Reklama