5 tipů pro efektivnější práci s ChatGPT

Pavel Fara
05.02.2024 23:38

Vstoupit do kurzu

V lekci s názvem „5 tipů pro efektivnější práci s ChatGPT“ se naučíte, jak efektivně využívat různé funkce a možnosti platformy ChatGPT. Lekce je součástí kurzu „Umělá inteligence (AI) a její praktické využití“, který vám poskytne komplexní přehled o praktickém využití umělé inteligence v různých oblastech.

Při této lekci se dozvíte, jak používat klávesové zkratky pro rychlejší a pohodlnější práci s ChatGPT. Naučíte se také, jak správně ukládat konverzace a jak ovlivnit zachování kontextu při komunikaci s ChatGPT. Další součástí lekce je představení práce s formátem PDF a tipy, jak si nechat ChatGPT pokládat otázky.

Kurz „Umělá inteligence (AI) a její praktické využití“ je inovativním způsobem vedeným kolektivním vzděláváním a vzájemným sdílení zkušeností. Je vhodný pro začátečníky i profesionály, kteří chtějí rozvíjet své dovednosti v oblasti umělé inteligence.

Naučíte se prakticky využívat umělou inteligenci v různých oblastech a objevíte nástroje, které vám pomohou vytvářet texty, generovat obrázky, tvořit prompty a ladit zdrojové kódy pomocí umělé inteligence. Kurz vás seznámí také s možnostmi napojení AI na váš web a automatizace odpovídání na dotazy zákazníků.

Lektor Pavel Fara společně s dalšími odborníky z různých oborů vás provedou kursem a budou s vámi sdílet své poznatky a zkušenosti. Kurz zahrnuje sérii výukových videí, ve kterých budete každý týden získávat nové informace a praktické návody. Součástí kurzu je také přístup do komunitního chatu, kde můžete diskutovat s autory kurzu i ostatními účastníky.

Kurz „Umělá inteligence (AI) a její praktické využití“ je jedinečnou příležitostí naučit se AI a připojit se k aktivní a podporující komunitě. Při nákupu kurzu získáte také tříměsíční členství v komunitě zdarma, které vám umožní sdílet své zkušenosti a nápady s ostatními účastníky. Tento kurz bude pravidelně aktualizován po dobu jednoho roku a po uplynutí tohoto období budete mít stále přístup ke všem dílům kurzu.

Pokud máte zájem se dozvědět více o praktickém využití umělé inteligence a připojit se k aktivní komunitě, přihlaste se ke kurzu „Umělá inteligence (AI) a její praktické využití“ ještě dnes.

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu