37 chyb snaživého obchodníka

Pavel Fara, Peter Urbanec
06.02.2024 09:50

Vstoupit do kurzu

Tato lekce se zaměřuje na 37 nejčastějších chyb, kterých se dopouští snaživí obchodníci. Lektor vám ukáže, jak se těchto chyb vyvarovat a jak se stát úspěšným obchodníkem.

Kurz „Radost z prodeje“ je unikátní online kurz, který byl navržen speciálně pro obchodníky a podnikatele. Lektoři Pavel Fara a Peter Urbanec společně získali více než 30 000 spokojených studentů, kteří díky tomuto kurzu dosáhli výborných prodejních výsledků.

Díky kurzu „Radost z prodeje“ se naučíte, jak úspěšně zvládat každou obchodní schůzku a jak si poradit se všemi námitkami, se kterými se můžete setkat. Kromě toho se dozvíte, jak se efektivně připravit na každé jednání a jak propojit výhody živého a digitálního světa ve prospěch vašeho byznysu.

Tento online kurz se stal nejúspěšnějším kurzem pro obchodníky a podnikatele v celé historii ČR a SR. Pokud i vy chcete dosáhnout skvělých prodejních výsledků a mít úspěšný byznys, není důvod, proč byste neměli využít právě tento kurz. Přidejte se k tisícům spokojených účastníků kurzu „Radost z prodeje“ a začněte dosahovat skvělých výsledků již dnes!

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu