3. trimestr těhotenství

Majka Staňková
05.02.2024 23:44

Vstoupit do kurzu

Třetí trimestr těhotenství je období, ve kterém se ženy připravují na samotný porod a postupně začínají řešit různé potíže a obtíže spojené s těhotenstvím. V této lekci se dozvíte více o psychických změnách, které mohou v posledním trimestru nastat, a také se seznámíte s prevencí strií, řešením hemeroidů a zduřelých sliznic. Dalším tématem bude také prevence a řešení vaginální mykózy. Naučíte se také, jak bezpečně udržovat pohlavní styk v tomto období a jak postupovat, pokud máte zákaz.

Tato lekce je součástí kurzu „Porod bez obav“, který vám pomůže připravit se na samotný porod a mateřství. Jeho lektorkou je Majka Staňková, která se těhotným ženám věnuje již řadu let. V kurzu se dozvíte mnoho užitečných informací a tipů, jak si usnadnit průběh těhotenství, jak se připravit na porod a co dělat před jeho začátkem. Naučíte se také vybrat si vhodnou porodnici a pediatra a zvládnout samotný porod. V kurzu se také věnujeme cvičení pro těhotné a těhotenské józe a učíme tatínky, jak mohou aktivně podpořit své partnerky.

Předporodní kurz vás detailně seznámí s procesem porodu, postupem rodiček až do šestinedělí a dá vám informace a rady kolem kojení a péče o dítě. Povíme si také o porodním plánu, který je důležitým nástrojem pro připravenost na porod a ovlivnění jeho průběhu tak, aby vyhovoval vašim potřebám a představám.

Takže pokud chcete připravit se na porod a mateřství bez obav a s radostí, připojte se k lekci a získejte cenné informace a tipy od naší lektorky Majky Staňkové. Sami uvidíte, že porod a mateřství mohou být úžasným zážitkem plným radosti.

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu