80%

Vitráže technikou Tiffany pro začátečníky
online video kurz

  • 19 lekcí
Lenka Kinzlová

Návod na Vitráže technikou Tiffany pro začátečníky

Kurz Vitráže technikou Tiffany pro začátečníky vám umožní naučit se vytvářet úžasné vitráže pomocí techniky Tiffany. Lektorkou tohoto kurzu je Lenka Kinzlová, profesionální lektorka výtvarných kurzů s dlouholetými zkušenostmi. Lenka je vášnivá tvůrkyně a miluje křehkou krásu skla a pestrost barev. V tomto kurzu vás provede postupně výrobou vitráží technikou Tiffany a podělí se s vámi o své znalosti a zkušenosti.

Obsah kurzu zahrnuje několik lekcí, ve kterých se seznámíte s potřebnými pomůckami a technikami. Naučíte se například jak správně řezat a upravovat sklo, jak pájet a cínovat vitráže a jak o ně správně pečovat. Lenka vám také poskytne mnoho užitečných rad a tipů, které vám pomohou při tvorbě a zabrání vám v častých chybách začátečníků.

Kurz je rozdělen do lekcí, ve kterých budete postupovat od jednodušších projektů, jako je výroba andělka, až po složitější práce s výrobou zrcadla. Lenka vás provede každým krokem výroby a ukáže vám také různé techniky a postupy, které lze využít při tvorbě vitráží.

Tento kurz je ideální pro začátečníky, kteří se chtějí naučit umění vitráží a vytvořit si originální předměty. Výhodou je, že kurz je dostupný online a můžete se jej zúčastnit z pohodlí domova. Kurz je také vhodný pro ty, kteří nebydlí v okolí Českých Budějovic, kde Lenka působí.

Pokud máte rádi kouzlo barevných vitráží a rádi byste se naučili tuto techniku, pak je tento kurz pro vás to pravé. Připojte se k Lence na jejím online videokurzu Vitráže technikou Tiffany pro začátečníky a objevte příjemnou a tvořivou cestu s výrobou vitráží.

Vstoupit do kurzu

Obsah kurzu Vitráže technikou Tiffany pro začátečníky

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu