80%

Velký kurz hubnutí – o cestě k malému břichu!
online video kurz

  • 23 lekcí
Břicháč Tom

Návod na Velký kurz hubnutí – o cestě k malému břichu!

Velký kurz hubnutí – o cestě k malému břichu! je intenzivní online video kurz, který vás provede cestou k dosažení menšího břicha a zdravé váhy. Lektor Břicháč Tom, známý svým přístupem a úspěšnými knihami o hubnutí, vám poskytne veškeré nezbytné informace a tipy, které potřebujete k dosažení vašich cílů v hubnutí.

Kurz začíná seznámením s lektorem Břicháčem Tomem, který sám prošel procesem hubnutí a nyní pomáhá ostatním lidem se zbavit přebytečných kilogramů a najít zdravou cestu k jídlu. Kurz pokrývá mnoho důležitých témat včetně zjištění příčin přibírání a jejich eliminace, motivace a vlastní péče o tělo.

Břicháč Tom vám ukáže, jak vyřešit slabou vůli, jak se motivovat a vydržet. Kurz také zahrnuje informace o správném stravování, včetně živin, potravin a doplňků stravy, které jsou pro hubnutí důležité. V kurzu nechybí ani témata jako správný pohyb a cvičení, zvládání neúspěchů a zpětného přibrání váhy, a také jak si udržet nově dosaženou váhu a životní styl.

Břicháč Tom v kurzu sdílí své vlastní zkušenosti a rady, které fungují. Jeho přístup je zaměřen na jednoduché a efektivní kroky, které lze snadno aplikovat v každodenním životě. Učí vás, jak žít normálním způsobem, ale zároveň kontrolovat své stravovací návyky a dosáhnout svých hubnoucích cílů.

Velký kurz hubnutí – o cestě k malému břichu! je vhodný pro každého, kdo hledá účinnou metodu hubnutí a udržení zdravé váhy. Bez ohledu na to, jestli jste již o hubnutí neúspěšně bojovali nebo jste teprve začátečník, tento kurz vám poskytne veškeré znalosti a nástroje, které potřebujete k úspěšnému hubnutí.

Připojte se k Břicháči Tomovi na jeho cestě ke zdravému a šťastnému životnímu stylu – začněte svoji cestu k menšímu břichu ještě dnes!

Vstoupit do kurzu

Obsah kurzu Velký kurz hubnutí – o cestě k malému břichu!

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu