80%

Velký kurz houbaření
online video kurz

  • 46 lekcí
Zdeněk Hájek

Návod na Velký kurz houbaření

Velký kurz houbaření s lektorem Zdeňkem Hájkem je ideální pro všechny milovníky hub. Bez ohledu na to, zda jste začátečníkem nebo pokročilým houbařem, kurz vám poskytne cenné informace a tipy, jak se stát odborníkem v oboru.

Lektor kurzu Zdeněk Hájek je zkušený mykolog s více než 50 lety zkušeností. Je předsedou Mykologického klubu Plzeň a spolupracuje s Centrem biologie, geověd a envigogiky FPE ZČU v Plzni. Lektorova vášeň pro mykologii je patrná i z jeho bohatého odborného života, publikací a spolupráce s profesionálními mykology.

Velký kurz houbaření vás provede různými tématy, jako je rozpoznávání jedovatých a jedlých hub, správný výběr lesa pro sběr hub, rozpoznávání různých druhů hub (hřibovité houby, holubinky, muchomůrky a další), správné zpracování a ukládání hub, sběr hub v různých ročních obdobích a mnoho dalších.

Tento kurz je vynikajícím dárkem pro všechny nadšence do houbaření. Při absolvování kurzu získáte nejen hlubší znalosti a dovednosti v oblasti mykologie, ale také se naučíte vybírat optimální atlas hub.

Připojte se k Velkému kurzu houbaření a objevte svět hub i jejich zajímavosti s odborným lektorem Zdeňkem Hájkem.

Vstoupit do kurzu

Obsah kurzu Velký kurz houbaření

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu