80%

Úprava fotek v programu Zoner
online video kurz

  • 67 lekcí
Josef Cvrček Josef Cvrček

Návod na Úprava fotek v programu Zoner

dostupný v kurzích fotografování v programu Zoner fotografovi nabízí. Tomu se budeme věnovat například při práci se zvýšením kvality fotky, což může být oblíbené především pokročilými fotografy.

V neposlední řadě se dozvíte také o jednotlivých formátech fotografií a jejich využití. Prohlédneme si také RAW fotografie, které se stávají stále populárnější volbou mezi fotografy. Naučíme se, jak pracovat s těmito soubory a získáme nejlepší možnou kvalitu svých snímků. Nakonec si vyzkoušíme hromadné úpravy fotografií, abychom ulehčili svoji práci a zrychlili proces úprav.

Tento kurz je vhodný jednak pro začínající fotografy, kteří se chtějí seznámit s úpravou fotek, a také pro mírně pokročilé fotografy, kteří už se s programem Zoner setkali a chtějí se naučit další pokročilé techniky. Edukaci v oboru fotografování vám nabídne lektor Josef Cvrček – profesionální fotograf s desetiletou zkušeností a autorem kurzu. Na jeho kontě je již více než 10 000 online účastníků jeho kurzů a 1 500 osob, které se zúčastnily jeho osobních seminářů. Přidejte se k nim i vy a získejte nové znalosti a dovednosti v oblasti úpravy fotek.

Vstoupit do kurzu

Obsah kurzu Úprava fotek v programu Zoner

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu