100%

Umělá inteligence (AI) pro učitele, lektory a školy
online video kurz

  • 24 lekcí
Pavel Fara

Návod na Umělá inteligence (AI) pro učitele, lektory a školy

Umělá inteligence (AI) pro učitele, lektory a školy je online video kurz, který vám pomůže naučit se využívat umělou inteligenci ve vzdělávání. Kurz je veden lektorem Pavlem Farou, podnikatelem a konzultantem se specializací na online projekty.

Kurz je určen učitelům, lektorům a školám, kteří chtějí propojit moderní technologie s tradičním školstvím. Během kurzu se naučíte, jak začlenit AI do svých vzdělávacích metod a zatraktivnit tak výuku. Naučíte se také, jak upoutat pozornost studentů pomocí interaktivních AI příběhů a jak využít AI pro generování obrázků, které oživí vaše prezentace a materiály.

Další témata, která během kurzu probíráte, zahrnují využití ChatGPT a dalších chatbotů ve vzdělávání, integraci AI do různých předmětů a specifických potřeb studentů, komunikaci o inovativních metodách a využití AI s rodiči, a také představení novinek ve světě AI.

Kurz je strukturován ve formě sérií výukových videí, ve kterých lektoři sdílí své zkušenosti a poznatky o umělé inteligenci. Každý měsíc jsou přidávána nová videa s praktickými návody a novinkami. Součástí kurzu je také přístup do komunitního chatu, kde můžete diskutovat s autory kurzu i ostatními účastníky.

Tento kurs je ideálním způsobem jak se naučit využívat AI ve vzdělávání a připojit se k aktivní a podporující komunitě učitelů a lektorů. Zakoupením kurzu získáte přístup ke všem existujícím i budoucím videím a také k diskuznímu fóru, kde můžete komunikovat s mentory a diskutovat s ostatními účastníky.

Připojte se k tomuto revolučnímu vzdělávacímu zážitku a objevte nové možnosti využití umělé inteligence ve vzdělávání.

Vstoupit do kurzu

Obsah kurzu Umělá inteligence (AI) pro učitele, lektory a školy

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu