80%

Tvoření z pryskyřice
online video kurz

  • 11 lekcí
Janka Horáčková

Návod na Tvoření z pryskyřice

Tvoření s pryskyřicí je malou alchymií. Z pryskyřice se s Jankou Horáčkovou naučíte vyrábět podšálky, záložky nebo i šperky, kterými můžete potěšit své blízké. Lektorka vám ukáže postupy a návody, jak správně míchat a barvit pryskyřici nebo jak z pryskyřice odstranit bublinky.

Naučíte se připravit si alkoholové barvy, které jsou kvalitou srovnatelné s originálními, ale jejich cena je mnohonásobně nižší. Také se dozvíte, jaký materiál je vhodný k zalévání do pryskyřice a jak postupovat, aby vaše výrobky byly krásné a hladké.

V kurzu se naučíte:

– jaké budete potřebovat pomůcky a materiály
– jak připravit pryskyřici
– jak pracovat s barvami a květy
– jak vyrobit šperky z pryskyřice
– jak brousit pryskyřici
– jak dokončit výrobky

Také se dozvíte, jaké rostliny a materiály jsou vhodné k zalévání do pryskyřice a jak si rostliny připravit. Janka vám ukáže, jak výrobky upravit do finální podoby, aby byly krásné i praktické.

Při práci s pryskyřicí je možné udělat spoustu chyb, které výsledný výrobek pokazí. Stačí znát správný postup a vaše výrobky budou dokonalé. Janka Horáčková vám v tomto kurzu správný postup ukáže a také vám prozradí, jak se vyhnout chybám a jak na první pokus vykouzlit krásné výrobky.

Vstoupit do kurzu

Obsah kurzu Tvoření z pryskyřice

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu