80%

Šití ekopanenek pro začátečníky
online video kurz

  • 12 lekcí
Tereza Jarošová

Návod na Šití ekopanenek pro začátečníky

Naučte se, jak ušít ekopanenky krok za krokem a udělejte tak radost svým nejbližším. Kurz šití ekopanenek pro začátečníky vás uvede do světa měkkých a hřejivých panenek plněných ovčí vlnou. Krok za krokem se naučíte jak ušít panenky pro nejmenší děti a miminka. V pohodlí domova, ve vámi zvoleném čase, aniž byste museli shánět hlídání, vyrobíte ten nejlepší dárek pro své děťátko. Ušijete si filcové miminko do kapsy, heboučkého mazlíka do postýlky i větší oblékací panenku s nosíkem a pevně vyšitými vlásky.

V kurzu se dozvíte, jaké materiály jsou na panenky nejvhodnější, jaké pomůcky jsou zapotřebí, jakým způsobem tvarovat hlavičku, jak pracovat s ovčí vlnou jako výplní a jak ušít miminko, mazlíka a panenku s vyšitými vlásky.

Během šití jednotlivých panenek se naučíte vyvazovat a tvarovat hlavičky, tvarovat nos i oči, vyšívat oči otevřené i zavřená víčka i správně přišívat tělíčko k hlavičce. Tyto dovednosti jsou základ, se kterým ušijete jakoukoliv panenku.

Začneme miminkem v zavinovačce z vlněné plsti, jednoduchou, a přesto velmi roztomilou hračkou do kapsy. Naučíme se na ní vytvarovat základ hlavičky z vlny. Sesadit hlavičku a tělíčko dohromady si nacvičíme na heboučkém mazlíkovi do postýlky. A nakonec se pustíme do oblékací panenky a procvičíme se v práci s tělovým úpletem a pevným vyplňováním tělíčka.

Součástí kurzu jsou tři pdf soubory ke stažení. Najdete v nich potřebné střihy a také stručný postup na připomenutí.

Tereza Jarošová, lektorka kurzu, je nadšenou výtvarnicí a panenkářkou. Nejčastěji tvoří z vlny a dalších textilních materiálů. Navrhuje a vyrábí originální ručně šité panenky z přírodních materiálů. Je autorkou dvou knih o panenkách a své zkušenosti předává i na živých kurzech. Ve videokurzu se pokusí sdílet své znalosti a radost z práce s vlnou s vámi.

Těšte se na kreativní a zábavný kurz, který vás seznámí s tajemstvím šití ekopanenek. Připojte se k nám a začněte tvořit krásné a unikátní panenky pro sebe i své blízké.

Vstoupit do kurzu

Obsah kurzu Šití ekopanenek pro začátečníky

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu