100%

Šití bot pro začátečníky
online video kurz

  • 14 lekcí
Veronika Mocová

Návod na Šití bot pro začátečníky

Šití bot pro začátečníky je online video kurz, ve kterém vás provede zkušená lektorka Veronika Mocová. Veronika je odbornicí na šití bot a má mnoholeté zkušenosti s výrobou různých typů obuvi.

Kurz je rozdělen do dvou částí. V první části se naučíte šití kožených náramků a peněženek. Budete se seznámeni s potřebnými nástroji a technikami pro práci s kůží. Veronika vám ukáže, jak správně stříhat, barvit, slepovat a sešívat kůži. Naučíte se vyrobit krásné a originální kožené doplňky, které můžete nosit sami nebo darovat svým blízkým.

Ve druhé části kurzu se zaměříte na výrobu bot. Veronika vás provede celým procesem výroby bot na míru. Naučíte se stříhat, šít, slepovat a tvarovat kůži. Získáte praktické tipy a rady, jak se vyhnout chybám a jak opravit případné nedostatky. Budete schopni vytvořit pohodlné a originální boty, které perfektně padnou a přesně splňují vaše představy.

Kurz je určený pro začátečníky, kteří se chtějí naučit umění výroby bot. Pro samostudium je k dispozici videomateriál se všemi potřebnými instrukcemi. Kurz je vhodný pro všechny, kdo mají rádi ruční práce a chtějí se naučit novou a užitečnou dovednost. Po absolvování kurzu budete schopni vytvářet vlastní boty a dokonce se můžete začít živit výrobou barefoot bot.

Pro přístup k kurzu si stačí zakoupit přístupový klíč a získáte tak neomezený přístup ke všem lekcím a materiálům. Kurz je ideální pro ty, kteří nemají čas na účast na živých kurzech, ale přesto se chtějí naučit šití bot od zkušeného lektora.

Vstoupit do kurzu

Obsah kurzu Šití bot pro začátečníky

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu