80%

Rychločtení Davida Grubera
online video kurz

  • 16 lekcí
David Gruber

Návod na Rychločtení Davida Grubera

V online video kurzu „Rychločtení Davida Grubera“ se naučíte jedinečné techniky rychlého čtení, které vám umožní číst a vnímat text mnohem rychleji a efektivněji než většina lidí. Lektor kurzu, David Gruber, je nezávislý lektor, kouč, učitel a trenér, a je známý svým dlouholetým působením v oblasti osobního rozvoje.

V kurzu se dozvíte, jak rozšířit zrakové rozpětí a zlepšit koncentraci, a také se seznámíte s univerzálními zbraněmi školeného čtenáře. David Gruber vám představí také různé techniky, které vám usnadní čtení na osobním počítači.

Kurz obsahuje také praktické jízdy, během kterých si budete moci vyzkoušet a procvičit naučené techniky rychlého čtení. Během kurzu budete mít také možnost porovnat rychlost a kvalitu vašeho „starého“ a „nového“ čtení pomocí různých testů.

David Gruber je známým odborníkem na rychlé čtení a jeho techniky již pomohly mnoha lidem zlepšit své čtenářské dovednosti. Pokud se chcete naučit efektivně číst a zároveň si ušetřit čas, pak je tento kurz určen právě pro vás.

Kurz „Rychločtení Davida Grubera“ patří do kategorie Osobního rozvoje a je vhodný pro každého, kdo si přeje zlepšit své čtenářské dovednosti a získat nové techniky a znalosti pro efektivnější čtení.

Vstoupit do kurzu

Obsah kurzu Rychločtení Davida Grubera

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu