60%

Ruční šití kožených rukavic
online video kurz

  • 8 lekcí
Ludmila Osičková

Návod na Ruční šití kožených rukavic

V kurzu Ruční šití kožených rukavic se naučíte s lektorkou Ludmilou Osičkovou šití krásných kožených rukavic, které budou obdivovat všichni kolem vás. Kurz vás provede postupem ručního šití a naučí vás správnému měření ruky, ozdobení rukavic, vsazení palce, všívání šichtlí, sešití šichtlí u kořene, uzavření rukavice, vsazení podšívky a dokončení rukavice. Ušité rukavice budou nejen vaší ozdobou, ale mohou být také vhodným dárkem.

V kurzu není zahrnutý střih rukavic, který vyučuje lektorka osobně ve své dílně. Avšak lektorka nabízí možnost objednání kreativní sady, která obsahuje hotový výsek rukavic z vybrané kůže, podšívku a nitě dle zvolených barev. Cena této sady je 990 Kč. Kurz zahrnuje technologický postup od již hotového výseku rukavice bez střihu.

K tomu, abyste si dokázali ušít rukavice, budete potřebovat jen trpělivost a čas. Kožené rukavice, které si ušijete, budou jedinečné a pouze vaše. Budou odlišné od rukavic z konfekce a můžete si být jistí, že vám budou sloužit po řadu let a získají unikátní patinu.

Vstoupit do kurzu

Obsah kurzu Ruční šití kožených rukavic

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu