100%

Příprava na přijímací zkoušky z matematiky na střední školy
online video kurz

  • 18 lekcí
Soňa Beranová

Návod na Příprava na přijímací zkoušky z matematiky na střední školy

Kurz „Příprava na přijímací zkoušky z matematiky na střední školy“ je určen pro všechny, kteří se připravují na přijímací test z matematiky na střední školy. Lektorkou kurzu je Soňa Beranová, matematikařka s dlouholetou praxí v doučování a přípravě studentů na matematické zkoušky.

Soňa Beranová věnuje matematice a geometrii celý svůj život a s radostí předává své znalosti a dovednosti studentům. Její přístup k matematice je hravý a intuitivní, dokáže logicky vysvětlit i složité příklady a zjednodušit postupy.

V kurzu se dozvíte všechny důležité informace k úspěšnému složení přijímacího testu z matematiky. Získáte přehled o tom, na jaké typy úloh se při testu narazíte, jak jsou obodovány a jak se na ně připravit. Naučíte se číst slovní zadání a úlohy, pracovat s čísly, výrazy a rovnicemi, provádět grafické řešení úloh, počítat s geometrickými tvary, pracovat se slovními úlohami, počítat procenta a řešit logické úlohy.

Kurz je plný příkladů a cvičení, která vám pomohou utvrdit si a procvičit získané znalosti. Soňa Beranová vám představí různé přístupy a techniky, které vám usnadní práci s matematickými úlohami. Budete mít možnost si vybrat ten nejvhodnější způsob řešení pro vás.

Pokud se obáváte matematiky nebo přijímacích testů, tento kurz vám pomůže zbavit se těchto obav. Soňa Beranová vám ukáže, že matematika není o biflování vzorců a počítání pod stresem, ale o pochopení a logickém uvažování.

Kurz „Příprava na přijímací zkoušky z matematiky na střední školy“ je určen pro všechny, kteří chtějí své matematické dovednosti zdokonalit a úspěšně složit přijímací testy. Po absolvování kurzu budete připraveni na všechny matematické výzvy, které vás čekají na střední škole.

Vstoupit do kurzu

Obsah kurzu Příprava na přijímací zkoušky z matematiky na střední školy

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu