100%

Praktická aromaterapie pro každého
online video kurz

  • 16 lekcí
Veronika Mergentalová

Návod na Praktická aromaterapie pro každého

Kurz „Praktická aromaterapie pro každého“ vás uvítá ve světě vůní, barev a síly rostlin. Lektorka Veronika Mergentalová vám v kurzu pomůže obohatit váš život pomocí aromaterapie a naučit se využívat sílu éterických olejů a květových vod pro zdraví a radost.

V kurzu se dozvíte principy, jak aromaterapie působí na posílení zdraví a jak ji správně používat. Zorientujete se v množství dostupných přípravků s éterickými oleji, rostlinnými oleji a květovými vodami a naučíte se je správně a bezpečně využívat. Kurz vám také poskytne praktické tipy na použití esencí a síly bylin pro vaše potřeby.

Ve videokurzu se naučíte vytvořit inhalační tyčinku, provonět a zpříjemnit vaši domácnost, připravit si koupel k posílení zdraví, masážní olej nebo inhalační směs. Kurz vám také poskytne základní sestavu éterických olejů – aromalékárničku, kterou můžete využít pro různé účely.

Veronika Mergentalová je lektorka environmentálního vzdělávání, bylinářka a aromaterapeutka. Díky jejímu bohatému vzdělání, získanému na Institutu aromaterapie a na mezinárodních konferencích a kurzech, jí můžete věřit, že vám předá jen to nejlepší z oblasti aromaterapie a fytoterapie.

Kurz je určen skutečně každému, kdo má zájem o aromaterapii a chce si zpříjemnit a zkrášlit svůj život pomocí vůní rostlin. Připojte se k Veronice Mergentalové a vstupte společně s ní do světa aromaterapie.

Vstoupit do kurzu

Obsah kurzu Praktická aromaterapie pro každého

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu