100%

Pilates – záda v pohodě 2. část
online video kurz

  • 32 lekcí
Jolana Novotná

Návod na Pilates – záda v pohodě 2. část

Kurz Pilates – záda v pohodě 2. část je pokračování úspěšného online kurzu pilates vedeného lektorkou Jolanou Novotnou. Jolana je zkušená lektorka Pilates Clinic Method a Školy pánevního dna metody 3×3 a má téměř 30 let zkušeností vedení skupinových i individuálních lekcí. Její kurz Pilates – záda v pohodě je zaměřen na zlepšení držení těla a posílení svalů, které podporují páteř.

V kurzu se dozvíte, jak provádět uvolňovací i stabilizační cviky na krční, hrudní, bederní části páteře a na SI. Naučíte se také bioenergetické cviky, které pomáhají uvolnit emoční napětí v těle a přispívají k celkové pohodě mysli i těla. Kurz obsahuje také cviky pro rozproudění lymfatického systému a zlepšení hydratace a okysličení svalů, fascií a meziobratlových plotének.

Kurz Pilates – záda v pohodě je vhodný pro všechny úrovně cvičících, od začátečníků po pokročilé. Jolana vám poskytne podrobné instrukce, které vás provedou cvičením krok za krokem. Kromě zlepšení držení těla a posílení svalů získáte také inspiraci, jak svým zádům prospívat i v každodenním životě.

Kurz je rozdělen do několika sekcí, ve kterých se zaměříte na konkrétní části páteře a naučíte se cviky pro jejich posílení a uvolnění. Kurz obsahuje také doporučení pro každodenní cvičení v různých délkách.

Přijďte se připojit k online kurzu Pilates – záda v pohodě a začněte prospívat svým zádům již dnes!

Vstoupit do kurzu

Obsah kurzu Pilates – záda v pohodě 2. část

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu