80%

Orientální břišní tanec – DRUM SOLO s bubeníkem
online video kurz

  • 7 lekcí
Katka Derouet (Krejčová)

Návod na Orientální břišní tanec – DRUM SOLO s bubeníkem

Online video kurz Orientální břišní tanec – DRUM SOLO s bubeníkem je určen pro všechny milovníky orientálního tance, kteří chtějí zdokonalit svou taneční techniku, naučit se nové pohyby a tančit v doprovodu živé hudby bubeníka. Lektorkou kurzu je Katka Derouet (Krejčová), která se orientálnímu tanci věnuje již více než 15 let a patří mezi nejuznávanější lektorky tohoto žánru v České republice.

V kurzu se budete seznamovat s taneční technikou orientálního tance a naučíte se správně zvládat různé pohyby jako je rollování těla, osmička nahoru a dolů, vlnění břicha, shimmy a další. Katka vás provede krok za krokem a ukáže vám, jak správně vrstvit a kombinovat pohyby orientálního tance. Naučíte se poslouchat arabské rytmy a tancovat podle nich. V kurzu si také vytvoříte vlastní choreografii, kterou budete tančit společně s bubeníkem.

Kurz je vhodný jak pro začátečníky, tak i pro pokročilé tanečnice. Nabízí různé úrovně obtížnosti a možnost individuálního rozvoje. Během kurzu máte možnost diskutovat s ostatními účastníky a lektorkou prostřednictvím diskuzního fóra.

Pokud milujete orientální tanec a chcete se zdokonalit, neváhejte a přihlaste se na online video kurz Orientální břišní tanec – DRUM SOLO s bubeníkem. Tančete s Katkou Derouet (Krejčová) a objevte krásu orientálního tance, který vám přinese radost, zdraví a spokojenost.

Vstoupit do kurzu

Obsah kurzu Orientální břišní tanec – DRUM SOLO s bubeníkem

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu