80%

Odemykání dětského potenciálu aneb Rodina jako tým
online video kurz

  • 11 lekcí
Kateřina Novotná a Jan Mühlfeit

Návod na Odemykání dětského potenciálu aneb Rodina jako tým

Kurz s názvem „Odemykání dětského potenciálu aneb Rodina jako tým“ je unikátním online vzdělávacím programem. Lektory kurzu jsou Kateřina Novotná a Jan Mühlfeit, kteří mají bohaté zkušenosti v oblasti osobního rozvoje a práce s dětmi.

Jan Mühlfeit pracoval 22 let v Microsoftu, z toho 15 let ve vedení. Je mentálním koučem českých olympioniků a autorem bestselleru Pozitivní leader. Kateřina Novotná má více než 13 let zkušeností s prací s dětmi a je členkou harvardského institutu koučinku. Společně jsou také autory knihy „Odemykání dětského potenciálu“.

Cílem kurzu je naučit rodiče, prarodiče, učitele a trenéry, jak pomoci dětem v jejich sebepoznání a rozvoji. Kurz se zaměřuje na různé témata, jako je fungování mozku v současném světě, rozvoj talentů, práce s emocemi, budování mentální odolnosti a fungování rodiny jako týmu.

Účastníci kurzu se naučí objevovat své talenty a efektivně je rozvíjet. Získají také praktické tipy na osobní rozvoj a na vytvoření fungujícího týmu v rámci rodiny. V kurzu jsou také zmiňována témata, která budou popsána v nové knize lektorů.

Kurz je vhodný pro všechny, kteří se zajímají o osobní rozvoj a chtějí se naučit lépe komunikovat a učit se od ostatních členů rodiny. Doporučuje se zejména rodičům, prarodičům, učitelům a trenérům.

Kurz je zařazen do kategorií „Osobní rozvoj“ a „Děti & maminky“.

Pokud jste rodič, učitel nebo trenér a chcete se dozvědět více o možnostech, jak odemknout potenciál dětí a vytvořit z rodiny tým, pak je tento kurz určen právě pro vás. Připojte se k lektorům Kateřině Novotné a Janu Mühlfeitovi a společně objevte nové způsoby rozvoje a komunikace v rámci rodiny.

Vstoupit do kurzu

Obsah kurzu Odemykání dětského potenciálu aneb Rodina jako tým

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu