80%

Naučte se kouzlit jako Pavel Kožíšek
online video kurz

  • 7 lekcí
Pavel Kožíšek

Návod na Naučte se kouzlit jako Pavel Kožíšek

Naučte se kouzlit jako Pavel Kožíšek je originální online video kurz, který vás provede do světa kouzel a magie. Lektor kurzu, Pavel Kožíšek, je nejlepší iluzionista v České republice a má za sebou mnoho ocenění. Kurz je určen pro všechny bez ohledu na věk a přináší snadno naučitelná a překvapující kouzla.

Ve videích se dozvíte, jak si zapamatovat pořadí karet v balíčku během deseti sekund, jak uhodnout datum narození diváka, jak provázky prostoupit sevřenou dlaní nebo jak proměnit šátek v míček. Kurz je vhodný pro začátečníky i pokročilé kouzelníky a nabízí zábavné a efektní triky, které můžete okouzlit své přátele.

Kurz je vhodný pro děti od 9 let, ale není omezen horní věkovou hranicí. Všechna kouzla jsou jednoduchá na naučení, ale zároveň dostatečně zajímavá i pro dospělé. Nemusíte se obávat, že byste potřebovali speciální kouzelnické rekvizity – všechny předměty a věci, se kterými budete kouzlit, najdete doma nebo si je snadno obstaráte.

Tento kouzelnický kurz je perfektním způsobem, jak si rozšířit své kouzelnické umění. Můžete se ho zúčastnit z pohodlí domova a nemusíte složitě a draze cestovat. Staňte se skutečným kouzelníkem díky Pavlu Kožíškovi a jeho unikátnímu online kurzu.

Vstoupit do kurzu

Obsah kurzu Naučte se kouzlit jako Pavel Kožíšek

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu