80%

Moderní macramé pro začátečníky
online video kurz

  • 16 lekcí
Monika Klementová

Návod na Moderní macramé pro začátečníky

Vstupte společně s lektorkou Monikou Klementovou do světa macramé a naučte se v kurzu „Moderní macramé pro začátečníky“ tuto techniku od úplných základů až po velká nástěnná díla. Macramé (česky makramé neboli drhání) je technika, která spočívá v ručním vázání uzlů do ozdobných krajek. Jedná se o tradiční umění uzlování, které má hluboké kořeny v historii, kdy sloužilo jako prostředek výroby různých užitkových a dekorativních předmětů.

Přinášíme vám kurz „Moderní macramé pro začátečníky“ pod vedením lektorky Moniky Klementové, která má s macramé dlouholeté zkušenosti. Zasvětí vás do této techniky, která se ve světě těší čím dál větší oblibě.

V kurzu se naučíte vybírat materiály pro macramé, vyrobit macramé anděla, macramé mandalu, nastavit krátkou šňůru, opracovat klacek pro nástěnné macramé a vytvořit náročnější nástěnné dekorace.

Tento kurz macramé je ideální pro začátečníky, ale je zároveň vhodný i pro ty, co mají s macramé již nějaké zkušenosti. Při absolvování kurzu získáte kompletní informace o materiálech a procvičíte se na jednoduchých výrobcích, abyste se posléze mohli pustit i do náročnějších projektů.

Po úspěšném absolvování kurzu bude váš domov zdobit řada jedinečných dekorativních výrobků, které jste si sami vytvořili. Vstupte s námi do fascinujícího světa macramé a vyzkoušejte si toho moderní drhání.

Vstoupit do kurzu

Obsah kurzu Moderní macramé pro začátečníky

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu