80%

Moderní drátování pro začátečníky
online video kurz

  • 20 lekcí
Anna Monsterance

Návod na Moderní drátování pro začátečníky

Kurz „Moderní drátování pro začátečníky“ je unikátní online video kurz, který vám umožní naučit se techniky moderního drátování a vyrobit si vlastní originální šperky. Lektorkou kurzu je Anna Monsterance, která je zkušenou drátenicí a šperkařkou s více než 15 lety praxe.

Ve videokurzu se naučíte základní techniky drátování z obou směrů a objevíte tipy a triky, které vám usnadní práci s drátem. Anna vám ukáže, jak si vyrobit různé komponenty na šperky, které můžete využít v vlastní tvorbě.

Obsah kurzu zahrnuje například práci s základními kleštěmi, výrobu drátěné krajky, vytváření spirálek, přípravu drátů, navazování drátů, ketlovací nýty a očka, tepání drátu, tvorbu špičatých a oblých tvarů, uchycení zirkonů, patinování, voskování a leštění šperků, výplety a mnoho dalšího.

Kurz je určený jak pro začátečníky bez předchozích zkušeností, tak i pro pokročilé, kteří chtějí zdokonalit své dovednosti. Všechny lekce jsou prezentovány formou videí s přesnými instrukcemi a jsou doplněny podrobnými fotografiemi a fotonávody v příručce, kterou si můžete zdarma stáhnout a mít tak všechny potřebné informace vždy po ruce.

Naučte se tvořit krásné drátované šperky s lektorkou Annou Monsterance a objevte radost z vlastní tvorby. Připojte se do kurzu „Moderní drátování pro začátečníky“ ještě dnes!

Vstoupit do kurzu

Obsah kurzu Moderní drátování pro začátečníky

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu