100%

Minikurz: Obraz koně
online video kurz

  • 2 lekce
Pavel Michalica

Návod na Minikurz: Obraz koně

Minikurz: Obraz koně je online video kurz, kde se můžete naučit malovat obraz koně podle fotografie. Kurz je veden lektorem Pavlem Michalicou, který je profesionálním malířem a lektorem malby s dlouholetou praxí. Pavel vám ve videu představí postup malby a ukáže vám, jak přenést obrázek koně z fotografie na plátno. Kurz je vhodný pro začátečníky i pokročilé malíře a nabízí také možnost diskutovat s ostatními účastníky kurzů v diskuzním fóru.

Pavel Michalica je talentovaný malíř, který se věnuje malování a výuce malby od roku 2011. Má již za sebou řadu kurzů pro veřejnost i soukromé lekce a pravidelně navštěvuje různé kreativní akce, kde učí malovat děti i dospěláky. Samotnému malování se věnoval již v dětství, ale kvůli kritice přestal a myslel si, že na to nemá talent. Když však objevil správného učitele a získal potřebné znalosti a dovednosti, začal opět malovat a tentokrát začal i učit ostatní.

Na kurzu se dozvíte, jak správně přenést fotografii koně na plátno a jak malovat detaily koně. Lektor vám představí použité olejové barvy a další potřebné pomůcky, které jsou k dispozici na e-shopu ARTMIA.CZ. Kurz je vhodný pro lidi, kteří chtějí začít malovat nebo své malířské dovednosti zdokonalit.

Kurz „Minikurz: Obraz koně“ je součástí širší nabídky kurzů vedených Pavlem Michalicou. Pokud vás malování baví a chtěli byste se dozvědět více, můžete se podívat na webové stránky lektora, kde najdete další informace o jeho činnosti a nabízených kurzech.

Vstoupit do kurzu

Obsah kurzu Minikurz: Obraz koně

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu